Zamówienia Świąteczne 2015

Blond boy writes a letter to Santa

Informujemy, że ostatnie zamówienia zostaną przekazane do realizacji w dniu 16.12.2015. Nasze produkty wykonywane są na zamówienie i potrzebujemy kilku dni na ich produkcję. Dostawcy również mają sporo przesyłek do przewiezienia i czas dostawy może się wydłużyć. Dlatego jeżeli chcą Państwo otrzymać zamówienie przed świętami, prosimy o jego złożenie i opłacenie do 16 grudnia bieżącego roku.

Wszystkie zamówienia złożone lub opłacone (liczy się czas zaksięgowania przelewu, nie jego wykonania) po 16. grudnia trafią do realizacji w pierwszym dniu roboczym stycznia 2016.

NAJCZĘSTSZE PYTANIA I ODPOWIEDZI:

Ostatnie zamówienia wyślemy do realizacji w dniu 16.12.2015, należy zatem złożyć i opłacić (liczy się czas zaksięgowania przelewu, nie jego wykonania) je przed tym dniem.

Polecamy płatność online przy pomocy Przelewy24 lub PayPal (można zapłacić kartą). Takie wpłaty księgowane są natychmiast i automatycznie.

Najszybszą formą dostawy jest Kurier, przesyłka najczęściej doręczana jest dzień po nadaniu. inPost na umieszczenie przesyłki w Paczkomacie potrzebuje 1-3 dni od nadania. Poczta Polska jest niepolecana przy przesyłkach świątecznych.

Niestety nie możemy nic zagwarantować. Jednakże dołożymy wszelkich starań, aby zamówienie mogło zostać doręczone przed świętami. Niestety nie mamy wpływu na pracę przewoźników i zdarzenia losowe.

Tak. Wysyłamy maila oraz SMS z informacją o wysłaniu zamówienia. Firma kurierska wysyła odrębną wiadomość mailową z numerem nadania. inPost również informuje o paczce w drodze do Paczkomatu. Poczta Polska niestety nie wysyła takich powiadomień – jeżeli po kilku dniach paczka nie dotrze (pomimo wiadomości od nas o jej nadaniu), prosimy udać się do najbliższej placówki.

Takie zamówienie trafi do realizacji w pierwszym dniu roboczym stycznia 2016.

Jeżeli wina leżeć będzie po naszej stronie, otrzymają Państwo rekompensatę lub zwrot pieniędzy wraz z odsetkami ustawowymi. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów.

Regulamin dostępny jest tutaj. Link do niego znajduje się także podczas składania zamówienia. Oświadczenie o przeczytaniu oraz akceptacji jest konieczne do złożenia zamówienia.

Dodaj komentarz